gallery/суп_210х210
gallery/колаж_210х210
gallery/тартар_210х210

Про нас

 

GRANDFISH - це Grand роли з великою кількістю риби, це великий вибір свіжих салатів з нашими фірмовими соусами, смачні сніданки, ароматна кава, запашні круасани і приємна затишна атмосфера та демократичні ціни.

 

GRANDFISH - це легка і корисна їжа, з великою кількістю зелені, в т.ч. з мікрогріном 7 видів, який ми самі вирощуєм, риби - лосося, тунця та вугра, тигрових креветок, духмяних круасанів, які ми самі випікаємо та широким вибором напоїв.

 

З самого ранку і увесь день GRANDFISH частує домашніми сніданками: яйця пашот на тостах з слабосоленим лососем та салатом, фірмовими сирниками за бабусиним рецептом, легким скремблом з лососем, вівсянка з фруктами та ін.

 

Скуштувавши наші GRAND роли з найсвіжішої риби, справжнім сиром Філадельфія, найкращими сортами рису та американським соєвим соусом KIKKOMAN ви будете повертатися знову і знову, та замовляти на доставку.

 

Великі порції салатів з індичкою, лососем, морепродуктами, тунцем і креветками завдяки розробленим нашими шеф-кухарями соусам на залишать Вас байдужими.

gallery/колаж_210
gallery/вертикаль1000